Бившият капитан на волейболния ни национален отбор Пламен Константинов постигна нова победа начело на турския Зираат Банкасъ (Анкара) в местното първенство. Тимът надигра преследвача Аркас Спор (Измир) с 3:2 (25:23, 16:25, 17:25, 25:13, 15:13). След като спечели първия гейм, Константинов смени голяма част от титулярите си. Резерви загубиха тежко следващите две части, но взеха четвъртата и се стигна до тайбрек. В него Зираатбанк излъга съперника с 15:13.

Галатасарай не срещна проблеми със съгражданите от МЕФ Окуларъ. Гостите в този мач спечелиха с 3:0 (25:19, 25:22, 25:21). Българският национален разпределител Андрей Жеков бе титуляр за победителите и се отчете с 2 аса и 1 точка в нападение.

Истанбул Бююкшехир Беледийеси (Истанбул) отстъпи с 0:3 (19:25, 22:25, 21:25) у дома срещу Халкбанк (Анкара). Тодор Алексиев стана топреализатор за своя тим с 16 точки.

Зираатбанк завърши на първото място в редовния сезон с 58 точки от 20 победи и 2 загуби, следван от Аркас с 52 точки. Истанбул отстъпи третото място на Халкбанк, който приключи с 49 точки, две повече от тима на Алексиев, който завърши с 15 победи и 7 загуби. Галатасарай остана шести с 37 точки от 13 победи и 9 загуби, а Бешикташ - на предпоследното единадесето място със 17 точки от 6 победи и 16 загуби.