Българските волейболисти Иван Колев и Смилен Мляков продължават с успехите в иранското първенство. Бившите състезатели на ЦСКА бяха с основен принос за втората поредна победа на Абу Мюслем. Техният отбор се наложи с категоричното 3:0 гейма (25:17, 25:17, 25:19) срещу Петрохими.

Иван Колев завърши с 10 точки, 67% ефективност в атака. Най-резултатен в срещата беше Смилен Мляков с 16 точки и 59% ефективност в атака.

Следващата седмица Абу Мюслем ще е домакин на Калех Амол и Гомбат. Мачът с Калех Амол е от редовния четвърти кръг на иранската волейболна лига и ще се играе в сряда, пише bgvolleyball. В неделя Иван Колев и Смилен Мляков ще излязат срещу отбора на Гомбат, където играе друг български волейболист, който също е носел екипа на ЦСКА - Николай Найденов. Двата отбора ще изиграят отложения мач от първи кръг на Иранската лига. /БЛИЦ