Българският младежки национал Иво Драмов направи своя официален дебют в студентската лига на Канада, която се явява и елитното мъжко първенство на северноамериканската страна. Пловдивското либеро на Куинс Юнивърсити Гейлс (Кингстън) получи сътресение, а след това прекара и настинка по време на предсезонната подготовка, и не бе достатъчно готов за първия официален мач на Галите, съобщава bgvolleyball.com. Той не взе участие при гостуването на МакМастър Юнивърсити Мародърс (Хамилтън), загубено с 0:3 (19:25, 25:27, 22:25). Само ден по-късно обаче Драмов регистрира официалния си дебют като се появи за малко в игра при гостуването на Йорк Лайънс (Торонто), спечелено с 3:2 (25:23, 25:23, 22:25, 15:25, 15:10) след повече от два часа игра. Иво влезе на терена през третия гейм и направи една успешна защита.

Така с една победа и една загуба Куинс заема четвъртото място от десет отбора във временното класиране в ОУА – една от четирите конференции в първенството, базирана в провинция Онтарио. За следващия си двубой Галите посрещат Райърсън Рамс (Торонто) на 3 ноември. Драмов сподели надеждата си бързо да влезе в ритъм и да започне да играе в основната седморка на своя тим.