Воденият от Драган Нешич Галатасарай допусна изненадваща загуба в мъжкото волейболно първенство на Турция. В среща от седемнадесетия кръг тимът поведе с 2:0 гейма като гост на предпоследния в класирането Чанкая Беледийеси Анка (Анкара), но допусна пълен обрат за крайното 2:3 (25:16, 25:19, 21:25, 22:25, 15:17). Либерото на Галатасарай Теодор Салпаров изобщо не бе в групата, а диагоналът Владимир Николов влезе в игра едва в четвъртия гейм като резерва и остана в основната седморка на гостите за тайбрека. Той отбеляза 8 точки. Галатасарай е на пето място в класирането с 34 точки от 11 победи и 6 загуби, като вторият Халкбанк (Анкара) е само с точка повече. В следващия си мач тимът на Нешич посреща Малийе Мили Пиянго (Анкара)./БЛИЦ