Топреализаторът на волейболния ни национален отбор Матей Казийскии беше един от гостите на финала на републиканското първенство за момчета до 15 години в Добрич, в който тимът на Виктория Волей (Пловдив) победи Добруджа 07 (Добрич) с 3:0 гейма и спечели шампионската титла.

Звездата асистира на кметицата на града Детелина Николова за връчване на медалите, като впоследствие лично поднесе индивидуалните награди на призьорите, а с това зарадва неимоверно младите волейболисти.

Единственият състезател, който бе отличен с две индивидуални награди в турнира, бе представителят на домакините Ивайло Калев, който стана най-добър нападател и най-полезен състезател (MVP). С отличните си изяви Калев направи впечатление на селекционера на националния отбор за тази възраст Драган Иванов и по всяка вероятност ще бъде включен в представителната ни селекция за предстоящата Балканиада това лято.