Волейболистите на Хебър отстъпиха на полския първенец Ястжембски (Венгел) с 1:3 (28:26, 23:25, 19:25, 16:25)  в мач от пети кръг на група "А" на Шампионската лига, който се игра в зала „Васил Левски“.

"Тигрите" успяха да спечелят изключително равностойния първи гейм с 28:26, но загубиха само с две точки разлика следващия - 23:25. След това гостите взеха инициативата и стигнаха до победата с по-убедителни изяви в третата и четвъртата част.

Якопо Масари стана най-резултатен за Хебър с 11 точки. Теодор Тодоров  и Дейвид Кръстев добавиха по 10 точки. За поляците Томаш Форнал завърши с 18 точки.

Българският шампион допусна трета загуба в четири срещи и заем четвърта позиция, а поляците са лидери в групата с пет успеха от пет двубоя.

В следващите два мача от групата Хебър домакинства на белгийския Кнак Рьозеларе на 16 и 17 февруари.