Волейболистите на Хебър се наложиха като гости над Монтана с 3:1 (25:22, 25:21, 24:26, 25:15 ) в мач от 11-ия кръг на Супер Волей и записаха единадесета поредна победа в елита.

Най-резултатен за победата на гостите бе Брадли Гънтър с 15 точки. Якопо Масари добави 13 точки за успеха Масари.

За домакините най-резултатни с по 17 точки бяха Радослав Попов и Жулиен Георгиев.

Така шампионите ще зимуват на върха, като са абсолютен лидер с 11 поредни успеха, пълен актив от 33 точки и само два загубени гейма. Успехът над Монтана е втори през първия полусезон, след като на старта „тигрите“ надиграха у дома съперника с 3:0 гейма. От своя страна Монтана записа трето поражение, но запазва шеста позиция в класирането с осем победи и 24 точки.