Левски спечели XX юбилеен турнир за мъже за купа „Борис Гюдеров“ в Перник. Надпреварата е в памет на изтъкнатия български национал и едно от най-големите имена в родния волейбол и е част от официалния календар на Българска федерация по волейбол.

На финала Левски победи ЦСКА с 3:1 (25:17, 25:27, 25:14, 25:17). Така „сините“ триумфират с трофея за втори пореден сезон.

Пирин (Разлог) спечели бронза на турнира "Борис Гюдеров". Те надиграха категорично домакините от Миньор (Перник) с 3:0 в малкия финал.

Организаторите от ВК Миньор раздадоха и индивидуални награди. За най-добър нападател на турнира бе обявен Боян Йорданов от Левски. Най-полезни за отборите си бяха Петър Христов - Пирин, Радостин Денков - Миньор, Владимир Станков - Левски, Димитър Димитров - ЦСКА.