Волейболистките на Левски се класираха без проблем на полуфиналите в турнира за Купата на България. "Сините", водени от Любка Дебърлиева, отнесоха като домакин Славия с 3:0 гейма (25:12, 25:10, 25:14) във втория мач от 1/4-финала помежду им, игран в зала "Люлин".

В първата среща Левски се наложи със същия резултат и след две победи се класира за финалната четворка. Финалният турнир ще бъде през април. Домакинът все още не е определен.

ЦСКА също се класира за финалната четворка. "Червените" надиграха Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:22, 25:23, 25:21) в зала "Васил Симов" в София. Така, въпреки загубата в първата среща с 2:3 гейма преди две седмица, ЦСКА продължава напред.

В същото време Берое елиминира Казанлък Волей след победа като гост с 3:0 гейма (25:22, 25:12, 25:22). Волейболистките от Стара Загора се наложиха със същия резултат и в първата среща.