Левски постигна категорична домакинска победа с 3:0 (25:16, 25:22, 25:18) над Марек в среща от от предпоследния 17-и кръг от редовния сезон на Суперлигата.

"Сините" стартираха много силно срещата и още в самото начало на първия гейм си осигуриха комфортна преднина от 6 точки. Ня няколко пъти гостите се опитваха да настигнат своя съперник, но това така и не се случи и столичани спечелиха частт с 25:16. Вторият гейм бе далеч по-оспорван. Дупничани намалиха значително грешките и затръдниха максимално Левски. Все пак опитът помогна на сините и те взеха гейма с 25:22. В третия гейм домакините отново показаха по-стойностна игра и го спечелиха с 25:18, с което си осигуриха и победата в мача.

Левски е на предпоследното 9-о място в подреждането с 4 победи, 13 загуби и 16 точки. Марек е на 5-та позиция с 27 пункта.

Kласиране, резултати, програма и всичко за волейболната Суперлига - ТУК !!!