Волейболистите на Левски София спечелиха у дома срещу Пирин (Разлог) с 3:2 (24:26, 25:18, 25:19, 23:25, 15:13) и изравниха 1/4-финалната серия помежду им в Суперлигата.

Първият гейм бе равностоен и борбата се водеше точка за точка. При 24:25 проблеми със системата видео-чек доведе до повече от 5 минути прекъсване. Атака в аут за Левски бе оспорена от Владо Николов. В крайна сметка отсъждането бе в полза на Пирин и гостите затвориха гейма в своя полза – 24:26.

Във втората част волейболистите от Разлог поведоха отначало, но след това Левски направи пълен обрат и спечели категорично с 25:18.

Волейболистите на Владо Николов доминираха в третия гейм и го взеха след 25:19, но в четвъртия гостите започнаха ударно, а "сините" съумяха да изравнят. Играта бе равностойна и след 23:25 се стигна до тайбрек. Драмата в него бе пълна, като играта бе оспорвана и се водеше точка за точка. Накрая домакините спечелиха с 15:3 и триумфираха.

Така "сините" изравниха серията и всичко ще се реши в третата среща, която ще се изиграе в Разлог.