Волейболният Марек Юнион-Ивкони победи с 3:0 гейма Пирин и изравни финалната серия -1:1.

Първия гейм мина на приливи и отливи. До второто техническо прекъсване гостите водиха с 16:12, но в след него дупничани се стегнаха и успяха да вземат гейма с 25:20.

Марек дръпна в началото на втората част с 5:1 след ас на капитана Златан Йорданов и до края на гейма не позволиха да се стигне до обрат. В крайна сметка те поведоха с 2:0 гейма след 25:19.

Дупничани поведоха в началото и на 3-ия гейм с 4:3 след остра атака на Мартин Иванов в центъра. Борислав Апостолов направи 6:3 и 8:5 при първото техническо прекъсване. Пирин съумя да изравни при 10:10, но не успя да вземе третия гейм и го загуби с 25:22, като по този начин загуби и мача.