Отборът на Марек Юнион-Ивкони (Дупница) победи като гост Славия (София) с 3:1 (25:20, 25:17, 20:25, 25:18), съобщиха от сайта на БФВолейбол. Двата тима се срещнаха в столичната зала "Панайот Пондалов" в отложен мач от четвъртия кръг на първа група от държавното първенство по волейбол на България за юноши старша възраст до 20 години.

Двубоят беше битка за върха на първа група, която обхваща за предварителната фаза на първенството едни от най-силните клубове у нас. След този успех тимът на Марек остана едниственият състав без загуба. Дупничани оглавяват класирането с четири победи и пълен актив от 12 точки. Белите пък заемат трета позиция във временното класиране, с три победи, една загуба и 8 точки.

С успех в този кръг се поздрави и тимът на ЦСКА, който надигра чисто Миньор (Перник) с 3:0 (25:15, 25:15, 25:10). "Червените" също записаха трета победа и заемат второ място с актив от 10 точки.

На четвърта позиция е тимът на Пирин (Разлог) с 6 точки. Миньор и "Левски Бол" заемет пето и шесто място в подреждането без спечелена точка.