Мартин Стоев стана за четвърти път шампион на Румъния като треньор с Томис, след като победи в петия, последен мач от плейофите за титлата Реман (Залъу). Съперникът на тима от Констанца бе бащата на бившия национален селекционер - Стоян, също водил държавния ни тим. Томис спечели серията с 3-2 победи след 3:1 гейма пред собствена публика в решителната битка.

Шампиони на Румъния станаха заедно с Мартин още Андрей Жеков, Станислав Петков и Венцислав Симеонов, който е с италиански паспорт. Последните двама си бяха тръгнали от Констанца заради пари, но се върнаха за финалните плейофи.

Припомняме, че Стоев-старши измъкна от сина си Купата на Румъния след победа на финала, но пък титлата отиде на сметката на Мартин.