Националът Данаил Милушев спечели българският сблъсък от осемнадесетия кръг на френската Лига А, след като Спасер’с Тулуз (Тулуза) победи АСЮЛ Волей (Лион), с Владо Николов, Теди Салпаров, Божидар Славев и Христо Тодоров с 3:0 (25:21, 25:16, 25:19).

Дани Милушев отбеляза 13 точки и бе с основен принос за успеха на тима от Тулуза. Владимир Николов бе най-резултатен за Лион с 14 точки, а Теодор Салпаров игра цял мач на поста либеро и се отчете с 67% перфектно и 75% позитивно посрещане. Божидар Славев влезе като резерва във втората част и игра до края на мача, като записа 4 точки. Христо Тодоров се появи в игра като резерва през втория гейм.

С този успех тимът от Тулуза записа осма победа в шампионата и се изкачи на десето място във временното класиране с актив от 22 точки. От своя страна АСЮЛ, воден от Силвано Пранди записа тринадесета загуба, която отново го върна на последното четиринадесето място в таблицата, с актив от 17 точки.