Българският волейболист Георги Каварджиев направи официалния си дебют за новия си отбор - Етникос (Александруполис), с драматична домакинска победа над гранда Олимпиакос (Пирея). В среща от втория кръг на мъжкото първенство на Гърция, Жоро и съотборниците му надделяха след тайбрек - 3:2 гейма (18:25, 25:22, 25:22, 17:25, 16:14).

Бившият разпределител на КВК Габрово (Габрово) се появи в игра от ъгъла през четвъртия гейм от мача, пише bgvolleyball. Първите две точки за Етникос поставят тима на осмо място във временното класиране, като от втория кръг има да се изиграят още две срещи, включително и тази на Ивайло Барутов и неговия Арис Мармурис (Солун) срещу гостуващия Ламия (Ламия) на 2 ноември. Следващият мач на Етникос пък е като гост на Аполон Каламариас (Каламария) на 29 октомври.