Волейболистите на ЦСКА отстъпиха с 0:3 гейма при гостуването на Нефтохимик 2010. Двубоят от шестия кръг на Суперлигата се игра в зала "Младост" в Бургас.

Домакините спечелиха първия гейм с 25:19 точки, а втората и третата част затвориха на 22 точки и така нанесоха трета загуба на ЦСКА през сезона. Момчетата на Александър Попов имат и три победи до момента в шампионата.

Най-полезен за успеха на Нефтохимик бе Валентин Братоев с 15 точки, Петър Христов добави 12. За ЦСКА Венцислав Георгиев реализира 14 точки.

В следващия кръг "армейците" приемат Черно море в зала "Васил Симов". Двубоят е на 11 ноември от 18:00 часа.

Нефтохимик - ЦСКА 3:0
(25:19, 25:22, 25:22)

Нефтохимик 2010: Георги Братоев, Петър Христов, Валентин Братоев, Георги Петров, Николай Къртев, Илия Петков, Теодор Салпаров-либеро (Димо Димов)
Старши треньор: Найден Найденов

ЦСКА: Пламен, Шекерджиев, Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Яни Георгиев, Венцислав Георгиев, Владимир Станков, Мартин Божилов - либеро
Резерви: Марио Стоянов, Ивайло Стефанов, Тодор Костов, Стефан Стоянов, Станислав Петков, Андрей Николов
Старши треньор: Александър Попов