Националната волейболна лига промени датите за финалните двубои от първенството при жените. В спор за титлата ще се изправят волейболистките на ЦСКА и Казанлък Волей.

По програма мачовете бяха заложени за 23 март (събота), 25 март (понеделник) и евентуално 28 март (четвъртък). След корекцията се запазва само датата на първия двубой, който остава за 23 март. В него домакини са “червените”, а срещата е в зала “Васил Симов” от 17:30 часа. Реваншът е на 26 март (вторник) в Казанлък, като ще се играе в местната зала “Арсенал” от 18:00 часа. При достигане до трети решителен мач, той е предвиден за 29 март (петък), отново в зала “Васил Симов”. Промяната е с цел да има повече време за почивка и по между отделните двубои. По регламент в битката за титлата се играе до две победи от три мача./БЛИЦ