Рабита (Баку) победи Бакъй-Азерьол (Баку) с 3:1 (27:29, 25:13, 25:22, 26:24) в среща от десетия кръг на женската Суперлига на Азербайджан. Добриана Рабаджиева бе титулярка за световните вицешампионки в първите два гейма, в третия Марчело Абонданца я остави извън игра, а в четвъртия тя влезе като резерва. Българската националка завърши с 83% добро посрещане и 4 точки (1 ас, 2 атаки, 1 блокада).

В друг мач от кръга Телеком (Баку) на Христина Русева загуби от лидера в класирането Игтисадчи (Баку) с 0:3 (15:25, 17:25, 19:25). Отборът на Мария Филипова и Диана Ненова Локомотив (Баку) почива.

Във временното класиране Игтисадчи е с 21 точки и 22:5 гейма от 8 мача. Следват Рабита с 21 точки и 22:8 гейма също от 8 мача, Азеррейл (Баку) с 18 точки от 7 мача и Локомотив с 9 точки от 7 мача. Телеком е на предпоследното шесто място с 3 точки от 8 мача. Следващият кръг е на 11 януари.