Волейболистите на шампиона Хебър (Пазарджик) сразиха ЦСКА с 3:1 (25:17, 19:25, 25:14, 25:14 ) в отложен мач от третия кръг и записаха девета поредна победа в Супер Волей, оглавявайки временното класиране. Срещата се игра в обновената зала „Васил Левски“.

"Тигрите" загубиха първи гейм за сезона, но излязоха начело в елита и изместиха Пирин (Разлог), който вече е на втора позиция. Тимът от Пазарджик е с пълен актив от 27 точки и само един единствен загубен гейм след девет успеха и нито едно поражение. Гостите от Разлог също са с девет успеха, но с точка по-малко в актива си – 26.

Следващият петък двата съперника ще имат решителен сблъсък за първото място в Супер Волей и двубоят ще е е отново в Пазарджик.