Завърши последният домакински мач на Спартак 96 (Плевен) от есенния дял на женското първенство по волейбол с резултат 0:3 гейма (19:25, 16:25, 19:25) за гостенките от Марица (Пловдив).

Момичетата от Плевен изненадаха почитателите си с вяла игра, особено в последните два гейма. За отбора на Марица не беше проблем да извоюва победата за 75 минути с насочен начален удар и категорично нападение. С добри прояви от гостите се отличиха капитанката Ани Маринова, Мария Димитрова и либерото Ивелина Монова, информира volleyball.bg. На отбора от Плевен не достигна мощ в нападение и постоянство в играта. Не беше достатъчна добрата игра на Катя Цанкова и Марина Антова.

Утре ще се играе мачът Левски Сиконко (София) - Локомотив (София), а двубоят Академик (София) - Спартак Интерком Груп (Варна) бе отложен за вторник поради ангажимент на наставника на Студентките Георги Петров с младежкия национален отбор на България. /БЛИЦ