ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Италианската волейболна националка Джулия Итума се е самоубила, съобщи шокиращо турският вестник "Хюриет".

Мистериозната смърт на 18-годишната състезателка на Новара от нигерийски произход разтърси Италия, а според изданието кадри от видеонаблюдението сочат, че Итума сама се е хвърлила от стаята си, намираща се на шестия етаж на хотел в Истанбул.

На охранителни кадри от вътрешността на хотела Итума се вижда да говори по телефона в коридора вечерта и след това да седи пред вратата на стаята си за около час по „замислен и замислен“ начин, преди да влезе в стаята си за последeн път.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Итума е била в Турция за среща от Шампионската лига с отбора си Игор Горгонзола (Новара), който загуби с 0:3 гейма от местния Еджзаджибаши. Тялото ѝ е било намерено пред хотела около 5:30 часа сутринта.

Италианската федерация по волейбол обяви, че ще има минута мълчание в памет на Итума във всички волейболни мачове между четвъртък и неделя.