Световният вицешампион с България Симеон Николов се раздели с досегашния си клуб Локомотив (Новосибирск) с емоционален пост в "Инстаграм".
"Радвам се, че прекарах първия си сезон тук. Беше супер забавно да играя пред най-добрите фенове в страната, които заслужават само победи и трофеи. Благодаря на Локосемейството за подкрепата, докато се срещнем отново!(Последна руска песен за известно време!", написа Мони Николов и публикува снимки от изминалия сезон с Локомотив.
19-годишният разпределител и съотборниците му от тима, воден от Пламен Константинов, стигнаха до бронзовите медали в Суперлигата и Купата на Русия.
Както вече стана ясно, през следващия сезон Мони Николов ще играе заедно с брат си Александър Николов в италианския гранд Кучине Лубе (Чивитанова).