Славия и ЦСКА продължават без загуба след втория кръг на софийското градско първенство по волейбол за момчета до 15 години, съобщи Viasport.bg. "Белите" обаче излязоха начело на временното класиране, като имат пълен актив от 6 точки, докато "червените" са на втора позиция с 5 точки.

Разликата от една точка дойде, след като в този кръг славистите надиграха Септември с 3:1, а "армейците" загубиха два гейма.

В най-интересния мач на кръга младите волейболисти на ЦСКА надиграха след петгеймова битка Олимпия с 3:2, като въпреки че олимпийците бяха домакини, клубът не разполагаше с зала, а мачът се състоя на базата на "червените" в зала "Армеец".

В тази възраст отборите са доста равностойни, като два тима следват в таблицата с еднакъв актив от по една победа и една загуба. Трети засега е съставът на Олимпия с 4 точки, а четвърти е Левски Бол с 3 точки. На последните две места в групата са отбирите на Септември и СУ, които нямат победа досега.