След този си успех шампионът на Италия категорично излезе начело в класирането на т Група "Е" от турнира. Тренто спечели първия гейм убедително с 25:17. Втората част Казийски и компания спечелиха с 25:18. В заключителния трети гейм успехът за Тренто дойде след 25:20, като последната точка реализира полският национал Михал Винярски с мощна атака от втора линия.

Матей Казийски направи много силен мач и бе най-резултатен за Тренто с 13 точки. За отборът на АХ Блед словенският национал Митя Гаспарини, който влезе като резерва, завърши с 15 точки и стана най-резултатния волейболист в мача.

В следващия си мач от група “Е” в Шампионската лига Тренто гостува на френския Бове, където играе българинът Ивайло Барутов. Мачът е следващия вторник (11 ноември) от 20:00 часа българско време. /БЛИЦ