Георги Братоев записа трета победа в руския шампионат. Българският национал и съотборниците му в Югра-Самотлор (Нижневартовск) се наложиха срещу Ока-Буревестник (Калуга) с 3:0 гейма (25:18, 25:18, 25:18).

Двубоят беше втори домакински за Братоев и компания от 13-ия кръг на волейболната Висша лига на Русия. Вчера тимът от Нижневартовск отново се наложи с 3:0 гейма срещу гостите от Калуга.

Братоев и днес се представи на висота, а след успеха Югра-Самотлор е на 4-ото място във временното класиране с баланс от 18 победи и 8 загуби.

Следващите мачове на разпределителя на националния ни отбор и съотборниците му в руския клуб са срещу Локомотив-Изумруд (Екатеринбург). Гостуванията от 14-ия кръг ще бъдат на 16 и 17 февруари.