Галатасарай завърши редовния сезон на мъжкото волейболно първенство в Турция на трето място, след като в последния си мач победи като гост Гюмюшхане Торул Генчлик (Торул) с 3:0 (25:9, 25:18, 25:23). Владимир Николов допринесе за успеха с 13 точки, а либерото Теодор Салпаров не взе участие в срещата.

Галатасарай натрупа 47 точки от 16 победи и 6 загуби и в крайното класиране се нареди след Аркас Спор (Измир) и Халкбанк (Анкара), които са с по 53 точки. Четвърти, също с 47 точки, остана Малийе Мили Пиянго (Анкара).

Първи съперник на Галатасарай в плейофите ще бъде отборът на Фенербахче Грундих (Истанбул). В четвъртфиналните серии се играе до 2 победи от максимум 3 мача, като Галатасарай е домакин на първия двубой на 7 април.