ЦСКА-Демакс (София) надигра като гост Спартак 1996 (Плевен) с 3:0 (25:20, 25:20, 25:23) в мач от последния 21-ви кръг от редовния сезон в женската Национална волейболна лига на България.

В залата присъстваше и гласовита агитка на ЦСКА, която шумно подкрепяше своите и допринесе за атмосферата на един приятен двубой.  Във всеки от трите гейма домакините имаха своите шансове и водеха в резултата, но в крайна сметка шампионките си тръгнаха с чиста победа.

Така ЦСКА приключи редовния сезон като убедителен лидер в класирането с 55 точки от 20 победи и 1 загуба и очаква да научи своя съперник в четвъртфиналните плейофи.

Той ще бъде определен утре в отложения мач между Спартак и Локомотив 1929 Връбница (София), изходът от който ще реши кой от двата отбора да завърши на седмо и кой на осмо място в таблицата.