Волейболистите на ЦСКА надвиха драматично тези на Левски с 3:1 (25:19, 18:25, 27:25, 21:25, 15:8 ) във Вечното дерби от 13-ия кръг на efbet Супер Волей. "Червените" се поздравиха с втори успех над съперника, след като през първия полусезон постигнаха победа с 3:1 като гост в залата на "сините".

Двата тима последователно си разменяха ролите на надмощие и се редуваха във водачеството за спечелване на геймовете, което доведе 2:2 и тайбрек. В него сервисът на ЦСКА, както и добрата игра на блокада дадоха разликата за 15:8 и крайния успех. Реда Хайсал бе безпощаден и на сервис и в атака, като именно той отбеляза и финалната точка за победата с 3:2 гейма.

"Армейците" записаха десета победа, като с три загуби и 29 точки вече са четвърти. От своя страна Левски има 9 успеха и 4 поражения, а с 29 точки отстъпи на пета позиция в подреждането.