ЦСКА спечели дербито с “Левски Бол” с 3:2 в среща от 4 кръг на Първа група от първенството по волейбол за юноши старша възраст.

“Червените” бяха домакин в зала “Васил Симов”, а мачът беше истинска битка, довела до петгеймова борба. “Армейците” поведоха с 2:0 гейма, но “сините” успяха да изравнят. В тайбрека ЦСКА показа по-голяма устойчивост и спечели.

Въпреки че отстъпи на “армейците” “Левски Бол” взе точка и излезе начело на класиране с актив от две победи и една загуба и 7 точки. Следват три отбора със същия актив от две победи и една загуба, но с по 6 точки.

Втори е Пирин (Разлог), следван от ЦСКА и Славия. Марек Юнион-Ивкони е с две победи от два мача и 5 точки. Волейболистите от Дупница обаче имат мач по-малко, поради отлагане на среща.

В другите срещи от четвъртия кръг Славия победи като гост Септември с 3:0, а Марек Юнион-Ивкони спечели у дома срещата с Миньор също с 3:0.