Волейболният шампион ЦСКА записа 14-а поредна победа в първенството. “Червените” не допуснаха сензация и разбиха Черно море БАСК с 3:0 гейма (25:17, 25:21, 25:17) в изтеглен мач от Суперлигата.

Треньорът на “армейците” Сашо Попов заложи на основната си шестица Николай Иванов, Валтер Рама, Ивайло Стефанов, Филип Майо, Евгени Иванов, Тодор Тодоров и либеро Теодор Салпаров. Единствено Рама игра на мястото на Ясер Портундо, който получи почивка. Латвиецът стана топреализатор на срещата със 17 точки.

ЦСКА има нов мач утре – със Славия от 18-ия кръг на шампионата. Причината за изтеглянето на срещите на “червените” е участието им в четвъртфиналите на турнира за Купата на ЦЕВ срещу Зираат на Пламен Константинов. Първият двубой е на 1 февруари в Самоков, като българския тим няма загуба този сезон като домакин./БЛИЦ