Волейболистите на ЦСКА победиха драматично гостуващия Добруджа 07 с 3:2 (25:20, 25:16, 23:25, 22:25, 15:9) в мач от 13-ия кръг Суперлигата. „Армейците“ бяха водени в зала "Васил Симов" от Ивайло Стефанов, след като Александър Попов бе приет ден по-рано по спешност в болница.

„Червените“ взеха първите два гейма и можеха да завършат срещата с убедителна победа, но  при 23:24 в третата част съдиите Добромир Добрев и Чавдар Марев допуснаха фрапантна грешка. Атака на Венцислав Георгиев бе в полето и това се видя дори на телевизионните повторения, но реферите отсъдиха точка за гостите за 23:25 и те намалиха изоставането си.

ЦСКА загуби с 22:25 в четвъртата част и се стигна до тайбрек, в който „армейците“ спечелиха с 15:9 и се поздравиха с 11-и пореден успех в шампионата. Така те остават лидери в класирането с 12 победи, 1 загуба и 34 точки.