Женският волейболен ЦСКА-Демакс победи постигна четвърти успех от началото на сезона, след като се наложи с 3:1 (25:14, 30:28, 23:25, 25:22) над Казанлък Волей в мач от седмия кръг. Казанлък е воден от бившия помощник-треньор на ЦСКА Петър Дочев. В първия гейм на мача момичетата на Юлия Иванова наложиха тотална доминация, като затрудняваха съперничките си и със сервиса си. Така те спечелиха бързо частта след 25:14. Следващият гейм бе далеч по равностоен, като гостите от Казанлък намалиха значително грешките. Двата отбора играха точка за точка в края, но ЦСКА измъкна успеха с 30:28. В третия гейм гостенките спечелиха с 25:23, след като водеха почти през цялото време. В четвъртия гейм ЦСКА спечели с 25:22, а с това и срещата.