ЦСКА записа драматична втора победа в Шампионската Лига по волейбол. Момчетата на Сашо Попов надиграха испанския първенец Уникаха Алмерия с 3:2 гейма (25:21, 21:25, 25:19, 16:25, 15:9) в зала “Арена Самоков”. Преди седмица "червените" надделяха и над френския шампион Тур с 3:2 гейма, а в първия си мач загубиха от Зенит (Казан) с 1:3 гейма.

"Армейците" повеждаха на 2 пъти в геймовете, но тимът от Алмерия успяваше да изравни. Така се стигна до тайбрек, в който българските волейболисти показаха по-добра игра и в крайна сметка заслужено спечелиха срещата.

Следващата среща от турнира за българския тим е отново срещу Уникаха. На 7 януари ЦСКА гостува на възпитаниците на Карлос Кареньо в Алмерия./БЛИЦ