Мъжкият волейболен тим на ЦСКА победи гостуващия Славия с 3:0 гейма (25:14, 25:22, 25:15). Срещата в зала "Васил Симов" бе от 7-ия кръг на Суперлигата.

За ЦСКА участие в мача не взеха Евгени Иванов, Теодор Салпаров, Стоян Самунев и Ясер Портуондо, а капитанът Николай Иванов отстъпи мястото си на втория разпределител Георги Манчев още по време на първия гейм.

Топреализатор на двубоя стана диагоналът на "армейците" Филип Майо, който записа по 5 точки във всеки от трите гейма за общо 15 в мача. Теодор Тодоров добави 10 точки. За Славия най-резултатен бе Александър Горбатков с 9 точки.

За шампионите от ЦСКА това бе осмата поредна победа в първенството от осем изиграни мача до момента. Селекцията на Сашо Попов е убедителен лидер в класирането с 23 точки. Славия пък има само 1 победа и 3 точки от седемте си мача до момента. "Белите" са на 10-ото място. /БЛИЦ