Обърналият преди дни Левски от 0:2 до 3:2 гейма волейболен отбор на ЦСКА днес претърпя тежко поражение от Лукойл Нефтохимик (Бургас) с 0:3 гейма (20:25, 26:28, 23:25). Двубоят бе отложен мач от Суперлигата на България. 90 минути бяха необходими на възпитаниците на тренора Северин Димитров, за да докажат превъзходството си пред собствена публика и да се наложат убедително над лидера във временното класиране.

За победителите от Бургас най-резултатен с 15 точки бе Красимир Стефанов. За ЦСКА Филип Майо отбеляза 14 точки, а Ивайло Стефанов 9.

След победата Лукойл Нефтохимик вече има 36 точки и измести Пирин Балканстрой (Разлог) от второто място. ЦСКА остава лидер с 40 точки. Четвъртият Левски има 32. /БЛИЦ