Волейболистите на ЦСКА продължават перфектния си ход в efbet Супер Волей. Съставът на Сашо Попов премина чисто и през Пирин Разлог, записвайки трета поредна победа с 3:0 (25:21, 25:19, 25:23) от началото на сезона.

„Червените“ съумяха да пречупят съпротивата на съперника си, след като показаха много добра игра в атака и на блок. Нашите волейболисти имаха известни затруднения в началото на втория гейм, когато гостите се възползваха от колебания на посрещане. Още в средата на частта обаче играчите на ЦСКА си върнаха водачеството и след добра серия на Димитър Димитров на сервис, както и солидна игра при мрежата взеха своето. В третия гейм пък представянето бе равностойно и съперникът дори имаше своите възможности около 20-ата точка. В самия край обаче блокадата и добрата защита на „армейците“ си казаха думата и те затвориха двубоя след 25:23.

Димитър Димитров записа 18 точки (2 блока, 1 ас) за успеха, а Александър Симеонов завърши с 11 (1 блок). За Пирин Разлог Костадин Гаджанов остана с 14 точки (6 блокади, 1 ас).