Волейболистките на ЦСКА излизат днес от 18:00 часа в решителен трети мач от четвъртфиналния плейоф на Националната волейболна лига срещу вечния съперник Левски. Възпитаничките на треньора Юлия Иванова успяха да спечелят гостуването си на "сините" с 3:2 гейма, след като допуснаха изненадващо поражение в собствената си зала със същия резултат. Така при една на една победи ще се играе трети мач, като победителят от сблъсъка ще се класира за полуфиналите.

"Червените" са домакин в решителната среща заради по-предното си класиране (трето място) в редовния сезон. "Сините" завършиха на четвъртата позиция в класирането и за това ще гостуват тази вечер в зала „Васил Симов". По- рано през сезона ЦСКА записа две победи над Левски, като игра по-убедително като гост, постигайки чиста победа с 3:0 гейма. В собствената си зала "червените" записаха успех с 3:2 гейма.