ЦСКА победи Арда с 3:2 гейма в най-интересния мач от кръга на волейболния шампионат при мъжете. “Червените” показаха здрави нерви и взеха тайбрека с 20:18.

Домакините от Кърджали поведоха с 27:25, но гостите изравниха с 25:12 и направиха обрат след 25:22 в третия гейм. Арда изравни след 25:21 в четвъртата част, но опитът на “армейците” им донесе триумфа в тайбрека.

АРДА - ЦСКА 2:3 (27:25, 18:25, 22:25, 25:21, 18:20)

Арда: Константин Митев, Невен Нешев, Петьо Узунов, Младен Кавалджиев, Кирил Хаджиев, Ивайло Филипов, Тодор Маринов-либеро (Запрян Доникян, Николай Колев, Петър Карагяуров, Владимир Лобутов, Кристиян Пенчев)

ЦСКА: Георги Сеганов, Джейсън Халдейн, Камен Каменов, Велизар Кьосев, Андрей Николов, Светозар Иванов, Tеодор Салапаров-либеро (Ивайло Стефанов, Антон Василиев, Иван Крачев)