Волейболистите на ЦСКА заминаха за Полша, където в неделя (27 февруари) играят реванш от турнира за Купата на ЦЕВ с местния ЗАКСА. В първия полуфинал “армейците” постигнаха победа с 3:0 гейма.

На летището играчи и треньори се обединиха в мненията си, че трябва да се играе за победа, а не да се чака “златен гейм”. Именно с допълнителна част тимът отстрани Зираатбанк на Пламен Константинов в четвъртфиналите.

“Победата ни като домакин с 3:0 гейма не е огромно предимство. Независимо от първата среща, всичко започва отначало. В Полша ще се борим за всяка точка. Дори да не спечелим, имаме още един шанс за краен успех чрез “златния гейм”, коментира треньорът Александър Попов.

ЦСКА хвана полет по дестинацията София – Варшава. Отборът ще смени самолета в столицата на Полша и ще лети до Краков, след което с автобус ще се предвижи до Кенджежин-Кожле.

Мачът започва в 16,00 часа и ще бъде предаван по Канал 3 и онлайн телевизията SportMedia.tv.