Турският Галатасарай, където играят българите Владимир Николов и Теодор Салпаров, победи “Левски” с 3:1 в първия мач от четиристранния турнир в Добрич. Тимът на Мартин Стоев отстъпи на отбора на Драган Нешич с 15:25, 22:25, 29:27 и 22:25 в отделните части.

Мартин Стоев започна първите два гейма с Георги Братоев, Жани Желязков, Валентин Братоев, Симеон Александров, Христо Цветанов, Красимир Гайдарски и Ивайло Лалов. За следващите два Златко Кьосев замени Александров, а Василий Петров зае мястото на Цветанов. В четвъртата част като титуляр за Левски се появи и Костадин Стойков.

Националът Валентин Братоев беше най-резултатен за “сините”. Той се отличи с 22 точки. Владимир Николов и Теодор Салпаров бяха в седморката на Галатасарай и за четирите гейма, като доскорошният капитан на националния отбор стана втори по резултатност в турския тим с 20 точки.