Бившият капитан на българския национален отбор по волейбол Владимир Николов беше титуляр и реализира 14 точки при победата на АСЮЛ Волей (Лион) с 3:0 и "златен гейм" (25:15, 47:45, 25:22, 15:10) срещу Аркада (Галац) в осминафинален мач-реванш от третия по сила европейски клубен турнир Чалъндж къп. Българското либеро Владислав Иванов също беше в основния състав на домакините.

Изключително любопитен е резултатът от втория гейм - 47:45, в полза на Лион. Френският тим спаси 17 мачбола!

Лион се класира за четвъртфиналите на турнира. В първия мач тимът падна с 0:3 гейма и след като спечели реванша със същия резултат се наложи да бъде изигран "златен гейм". В него Владо Николов и компания спечелиха с 15:10. Андрий Дячков беше най-резултатен за победителите с 22 точки.

В следващия кръг АСЮЛ Волей с Владимир Николов и Владислав Иванов ще играе срещу белгийския Префаксис (Менен).

В друга среща от осминафиналите българският нападател Иван Колев беше най-резултатен с 16 точки за победата на португалския Бенфика с 3:0 и "златен гейм" (25:18, 25:21, 25:19, 15:13) като домакин срещу Истанбул ББ.