Воденият от българския специалист Драган Нешич Галатасарай постигна четвърта поредна победа от началото на сезона в първенството по волейбол. Грандът спечели с 3:0 (25:13, 25:18, 25:14) у дома срещу Зираат Банк (Анкара) и догони по точки лидера в класирането Аркас Спор (Измир). Съперникът на българския Марек Юнион-Ивкони (Дупница) в Шампионската лига също се поздрави с четвърти успех и въпреки че загуби два гейма срещу Фенербахче, запази лидерството си в таблицата. Аркас и Галатасарай имат по 11 точки.

Владимир Николов изигра поредния си силен мач, като заби 21 точки. Освен че стана топреализатор на срещата, доскорошният капитан на “лъвовете” получи и най-високата статистическа оценка. Неговият съотборник Теодор Салпаров не се появи в игра./БЛИЦ