"Левски" продължи победната си серия в женското волейболно първенство. В първата среща от програмата на четвъртия кръг "сините" надиграха ЙЕБ Шумен с 3:0 гейма (25:11, 25:8, 25:17) в столичната зала "Сиконко". Така възпитаничките на Радослав Бакърджиев записаха четвърти пореден успех този сезон и без загубена точка до момента заемат еднолично първото място в класирането.

Още по-впечатляващото е, че волейболистките на "сините" са загубили само един гейм в срещите си досега - при гостуването на шампиона Марица (Пловдив) във втория кръг, което спечелиха с 3:1 гейма. Представителките на Шумен пък отбелязаха трета загуба, като с една победа и 3 точки заемат седма позиция.

В следващия кръг „Левски“ гостува на Спартак (Варна). Двубоят е в петък (27 ноември) от 16:00 часа.