Волейболистите на ЦСКА постигнаха престижна победа с 3:1 (19:25, 25:22, 26:24, 25:18) над четвъртия от турското първенство Малийе Мили Пиянго (Анкара) в зала "Васил Симов". След това двата отбора се разбраха за още един гейм, който завърши 25:15 за турския тим.

От отбора на Александър Попов отсъстваха четирима основни състезатели - Красимир Георгиев, Георги Сеганов, Антон Василиев и Бранимир Грозданов са в групата на националния отбор до 23 години, който участва на Световното в тази категория в Бразилия.

Най-резултатен за “червените” стана Милен Георгиев с 19 точки. По 11 добавиха Тодор Костов и Яни Георгиев. Капитан в този мач бе играещият помощник-треньор Ивайло Стефанов, който реализира 10 точки./БЛИЦ