Монтана записа втора поредна домакинска победа, след като в мач от втория кръг на волейболната Суперлига се наложи над Черно море с 3:0 (25:19, 25:17, 25:21). С този успех тимът на Даниел Пеев направи подарък на изпълнителния директор на клуба Стоян Костов, който днес празнува рожден ден.

Домакините поведоха още началото на първата част, но така и не успяха да се откъснат с повече точки напред. В края на гейма при 20:19 в своя полза Монтана спечели подаването на съперника. На сервис застана Иван Латунов и след много добра серия геймът беше спечелен.

Монтана бе още по-категоричен във втория гейм, но в третия бе затруднен. Гостите водеха при първото техническо прекъсване с 8:4, а при второто с 16:15. Домакините обаче успяха да изравнят и в края да обърнат развитието на гейма.