Дамският отбор на ЦСКА тренира от вчера в столичната зала "Христо Ботев", която се намира в Студенски град. "Червените" ще домакинстват в тази зала на АЕЛ (Ламасол, Кипър), във втората среща между двата отбора за Купата на Претендентките. Двубоят е във вторник (14 декември) от 17:00 часа.

С това домакинство "армейките" имат реалния шанс да преминат в третия кръг на европейската надпревара, пише bgvolleyball. При гостуването си в Кипър, момичетата на треньорката Юлия Иванова направиха невероятен обрат, като стопиха пасива от 0:2 до 2:2 гейма и убедително взеха тайбрека и крайната победа с 3:2.

Сега в лагера на "червените" очакват нов успех над кипърския съперник. Но дори при равенство в резултата от двата мача, златният гейм е на българска земя, което е допълнителен шанс за родният тим./БЛИЦ