Торонто Мейпъл Лийфс – ОТАВА СЕНАТЪРС 3:4
(0:1, 1:1, 2:2
* Том Паят вкара победния гол за Отава само 3:05 минути преди края на мача, пише Хокейни Новини. Така „сенаторите“ записаха 11-ата си победа над Торонто за 14 срещи в последните три години. Тома Шабо, Майк Хофман и Габриел Дюмон също се разписаха за Сенаторс, а Крейг Андерсън направи 44 спасявания. Андреас Боргман, Джеймс ван Риймсдайк и Морган Райли бяха точни за Мейпъл Лийфс. Фредерик Андерсен отрази 28 удара, но това не предотврати втората поредна загуба на Торонто.

Чикаго Блекхоукс – МИНЕСОТА УАЙЛД 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
* Раян Сатър вкара победния гол за Минесота 3:03 минути след началото на третия период, когато и двата отбора бяха с по четирима хокеисти на леда. Вратарят Деван Дъбник направи 34 спасявания, а „диваците“ спряха серията си от две поредни загуби. Йонас Бродин също се разписа за Минесота Уайлд, който поведе с две точки на Чикаго в битката за място в плейофите на Западната Конференция. Защитникът Брент Сийбрук се завърна за Блекхоукс след лечение на контузия и вкара единствения гол за тима си. Вратарят Антон Форсберг отрази 25 удара. Преди началото на мача Чикаго Блекхоукс придоби крилото Антъни Дюклер и защитника Адам Кленденинг от Аризона Койотис в замяна на дясното крило Рихард Паник и нападателя Лоран Дофин, който играе в Американската хокейна лига.