Анахайм Дъкс записа най-големия обрат в историята си, наваксвайки четири гола пасив при обрата срещу Унипег Джетс с 5:4 след продължение в среща от редовния сезон на НХЛ.

Гостите от Уинипег взеха повече от комфортна преднина след попадения на Джейкъб Труба (8:48) и Мат Халисчук (13:39) през първата част, както и на Блейк Уилър (20:33) и Ерик Тангради (30:54) през втората третина.

Обратът за „патоците” започна в края на втората част с гол на Ник Бонино (37:44), а Райън Гетцлаф (43:06), Хампус Линдхолм (44:16) и Кори Пери (59:37) доведоха нещата до продължение. Само 16 секунди след началото на продължението пък Стефан Робидас донесе победата на домакините.

Датският страж на домакините Фредерик Андерсен направи 33 спасявания, а колегата му на вратата на гостите Онджей Павелец отрази 31 шайби.

След рекордния си 49-и успех за сезона Анахайм остава втори в Западната конференция със 106 точки. Унипег е на 12-а позиция в същата конференция със 76 пункта.