Сейнт Луис Блус записа драматична  победа в 11-голов трилър, след като се наложи над шампиона Чикаго Блекхоукс с 6:5 след продължение.

„Блусарите“ стигнаха до успеха, въпреки че след първата част изоставаха с 2:5, но до края на мача не позволиха на носителя на Купа Стенли да вкара нов гол.

Владимир Тарасенко вкара победното попадение за гостите 3:54 минути след началото на продължението. С този успех Сейнт Луис излезе на второ място в Уестърн Сентрал Дивижън.

Александър Стийн вкара два гола за победителите. Джей Баумийстър добави попадение и асистенция. Роби Фабри и Дейвид Бейкс също се разписаха за Сейнт Луис Блус. Титулярният вратар Браян Елиът и нападателят Стив От получиха контузии по време на мача. Резервният  страж Джейк Алън отрази 27 удара към вратата си.

Патрик Кейн, Теуво Теравайнен, Брент Сийбрук и Андрю Шоу  се отличиха с гол и асистенция за Чикаго Блекхоукс. Марк Дано също се разписа за домакините, а вратарят на тима Кори Крауфорд завърши с 23 спасявания.